מתחתנים >> איפור כלות >> אזור המרכז >> תל אביב >> מורן סטויצקי איפור ושיער

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודות

 
 
לפני כ- 15 שנה המאפרת מורן סויצקי עשתה את צעדיה הראשונים בעולם הזוהר בארץ, באירופה ובארצות הברית. מדוגמנית ושחקנית, היא אט אט מצאה את ייעודה האמיתי בחיים – כמאפרת מקצועית בענף האופנה.
 
מורן הפכה להיות המאפרת הצמודה של שחקניות, זמרות ומפורסמות בולטות ומובילות בתעשיית היופי בארץ, ביניהן: בר רפאלי, שלי גפני, בר פאלי, מלי לוי, סנדרה רינגלר, שירז טל, מורן אטיאס, עדי נוימן, רותם סלע, שרי גבעתי, שירי מימון, רוני דואני, נטע גרטי, רונה-לי שמעוני, אוולין הגואל ועוד.
 

איפור לקמפיינים ולתצוגות אופנה

 
מורן חתומה כמאפרת גם על קמפיינים מובילים בישראל, כגון: קרולינה למקה, הודיס, אופטיקנה, פוקס, דלתא, אופרה, דן קסידי, תכשיטי פדני, תכשיטי אמרו ודיסקרט. כמו כן, היא מאפרת דוגמניות בתצוגות האופנה של קסטרו, פקטורי 54, לי קופר ורנואר ועוד רבים אחרים.
 

איפור כלות וערב

 
למורן יש ניסיון עשיר גם בתחום האירועים והיא מומחית לאיפור כלות וערב. מורן מביאה עמה סגנון צעיר, רענן, מודרני ועדכני ומעניקה לכל אחת מלקוחותיה אוזן קשבת, כדי למצוא את הסגנון הייחודי והמחמיא ביותר עבורה.

כרומנטיקנית חסרת תקנה, מורן תמיד שמחה ומתרגשת בכל פעם מחדש, כאשר כלה בוחרת בה כמאפרת לרגל יום חתונתה. את מוזמנת לפנות אליה, להרגיש חופשיה לשאול אותה כל שאלה ולקבוע איתה פגישה.
 
 
 
מורן סטויצקי